W przedostatnią sobotę kwietnia startowaliśmy w "Syngenta Koronowo Challenge 2017". Te zawody każdemu dały w kość! Trasa była malownicza, a zarazem dość trudna. Na dodatek ta pogoda... słońce, wiatr, przenikliwe zimno, deszcz i gradobicie.

Pogoda ostatnio spłatała figla, choć nie jest to jakiś ewenement o tej porze roku. O warunkach ze zdjęcia możemy tylko pomarzyć. Ale jak to się mówi, nie ma złej pogody na rower … są tylko źle ubrani :)

Plan był następujący: jedziemy do Malborka. Pojechaliśmy znacznie dalej! Kaszuby Trip to czterodniowa wyprawa rowerowa o charakterze typowo rekreacyjnym.

Świecie przywitało nas temp. odczuwalną w okolicach 40 °C! Było tak ciepło, że trudno było wsiąść na rower widząc obok plażę i bar!

W niedzielę odbyła się impreza pn. "Hibike - VIII Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB". Mieliśmy okazję uczestniczyć w niej dobrze zorganizowaną grupą. Dystans, jaki przejechaliśmy to 30 kilometrów. Zajęło nam to niecałe dwie godziny.

Za nami start w pierwszych zawodach w tym roku. Żartobliwie naszym celem był posiłek regeneracyjny po zawodach i dobra zabawa, ale poszło lepiej :-) Maraton MTB Syngenta Koronowo Challenge przeszedł do historii.

Dołącz do zespołu. Kręć kilometry dla Bydgoszczy!

European Cycling Challenge to zabawa, która promuje przemieszczanie się rowerem po mieście. Rywalizacja trwa od 1 do 31 maja i polega na wykręceniu jak największej ilości kilometrów przez mieszkańców danego miasta.