XCO Myślęcinek #1

XCO Zamczysko #1

XCO Wzgórze Dąbrowskiego

XCO Piaski #1

Plan na weekend Featured

Pogoda ostatnio spłatała figla, choć nie jest to jakiś ewenement o tej porze roku. O warunkach ze zdjęcia możemy tylko pomarzyć. Ale jak to się mówi, nie ma złej pogody na rower … są tylko źle ubrani :)

Zimno (temperatura odczuwalna na poziomie 3 *C), wietrznie i mokro. Tak ma wyglądać sobota w Koronowie na maratonie MTB Syngenta Koronowo Challenge. W sumie fajnie, że nie startujemy na południu kraju bo tam pojawienie się na starcie to tak jak wygrana.

Impreza jest inaguracją Pucharu Polski Masters w maratonie MTB. Do Koronowa jedziemy w sporej obsadzie, powinno pojawić się 8 osób na trasie 47 km. Dla większości z nas jest to pierwszy start w tym sezonie (Mariusz i Michał startowali już w Górznie), a ściganie zapowiada się naprawdę konkretnie. Zarejestrowało się na wszystkich dystansach ok. 900 osób, niewiele mniej je opłaciło.

Do zobaczenia na starcie!

A w niedzielę zachęcam wszystkich do rozluźnienia... powięzi :) Klubben Polska zaprasza wszystkich na Wyspę Młyńską 12:15, 13 i 13:45. Do dyspozycji uczestników będzie 50 zestawów składających się z maty Airex i rollera Softx. Treningi poprowadzi dla Was Aleksandra Wojtyś - instruktor fitnessu, stretchingu i treningu funkcjonalnego w bydgoskich klubach. Certyfikowany międzynarodowy instruktor Les Mills w programach GRIT oraz BodyCombat.

Więcej w wydarzeniu na fb: https://www.facebook.com/events/1922115648008521/?active_tab=about

Official Facebook

Strava Club

Pogoda